Rozvrh lekcí v omezeném režimu od 27. 4. 2020 až do odvolání

Rozvrh lekcí v omezeném režimu od 27. 4. 2020 až do odvolání

Vážení a milí kleinti,

naše FITKO znovu otevřelo již v pondělí 27. 4. 2020. Samozřejmě dodržujeme všechna opatření a nařízení, která se postupně rozvolňují. Můžeme cvičit bez roušek a počet osob na lekcích a v posilovně už není omezen. Stále však cvičíme podle speciálního rozvrhu lekcí.


Systém rezervace lekcí od 11. 5. 2020:
Od pondělí 11. 5. 2020 fungují rezervace tak, jak jste byli zvyklí. Rezervace přijímáme pouze na lekce H.E.A.T. Programu, Jumpingu a TRX. Lekce si můžete rezerovat POUZE prostřednictvím našeho ONLINE REZERVAČNÍHO SYSTÉMU na základě pravidel našeho rezervačního systému.

 

Systém rezervace lekcí do neděle 10. 5. 2020:
Je nutné si svoje místo na lekci rezrvovat (i v sále č. 1 a 4!!!!). REZERVACE přijímáme POUZE TELEFONICKY a to z toho důvodu, abychom vyšli vstříc všem, kteří nemají čipové kartičky. Nerezervujte se proto přes rezervační systém a nepište e-maily či zprávy přes Facebook. Rezervace lekce je možná výhradně na tel. 723 80 70 40. Pokud se nemůžete na vámi rezervovanou lekci dostavit, zrušte svoji rezervaci včas, abychom mohli místo nabídnout jinému klientovi!


Může docházet ke změnám lektorů, proto sledujte rubriku ZÁSKOKY.



ROZVRH SKUPINOVÝCH LEKCÍ OD 27. 4. 2020

 

Pondělí


Sál č. 1
10:00 Cvičení pro seniory - Lída Míčová
17:00 Postava snů – Vlasta Pavlasová
18:00 Step Body – Hanka Kynychová

 

Sál č. 2
08:00 H.E.A.T. Program  - Jana Nohavicová
07:00 H.E.A.T. Program – Jana Nohavicová
16:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
17:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
18:00 H.E.A.T. Program – Božena Hlaváčová
19:00 H.E.A.T. Program  - Božena Hlaváčová 
20:00 H.E.A.T. Program - Karolína Fojtů

 

Sál č. 3
17:00 TRX – Daniel Červenka

 

Sál č. 4
17:00 Břišní pekáč – Hanka Kynychová (lekce je také vysílána online živě na FB stránce Fitko Hanky Kynychové)
18:00 Nakládačky – Dana Prča Černá
19:00 Jumping – Zuzka Straková

 

Úterý

 

Sál č. 1
17:00 Břišní pekáč/Pevný zadek – Hanka Kynychová
18:00 Body Forming – Ivana Moosová
19:00 Piloxing – Káťa Štaudová

 

Sál č. 2
16:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
17:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
18:00 H.E.A.T. Program – Barbora Štancelová
19:00 H.E.A.T. Program – Jana Nohavicová

 

Sál č. 3
18:00 TRX – Dana Prča Černá

 

Sál č. 4
07:00 Kruhový trénink – Dana Prča Černá
17:00 Jemná jóga – Barbora Pagáčová
18:00 Jemná jóga – Barbora Pagáčová
19:00 Kickbox pro všechny – Dana Prča Černá

 

Středa    

 

Sál č. 1
10:00 Cvičení pro seniory - Lída Míčová
17:00 Postava snů – Hanka Kynychová
18:00 Břišní pekáč/Pevný zadek – Zuzana Högerová

 

Sál č. 2
07:00 H.E.A.T. Program - Karolína Fojtů
17:00 H.E.A.T. Program – Božena Hlaváčová
18:00 H.E.A.T. Program – Jana Nohavicová
19:00 H.E.A.T. Program – Jana Nohavicová
20:00 H.E.A.T. Program – Božena Hlaváčová

 

Sál č. 3
17:00 Kruhový trénink - Daniel Červenka
18:00 TRX – Zuzka Straková

 

Sál č. 4
17:00 Jumping – Zuzka Straková
18:00 Postava snů - Hanka Kynychová (lekce je také vysílána online živě na FB stránce Fitko Hanky Kynychové)

 

Čtvrtek

 

Sál č. 1
17:00 Postava snů – Hanka Kynychová
18:00 Kondiční cyklický trénink – Dana Prča Černá

 

Sál č. 2
07:00 H.E.A.T. Program – Jana Nohavicová
08:00 H.E.A.T. Program – Jana Nohavicová
17:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
18:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
19:00 H.E.A.T. Program – Renata Levá

 

Sál č. 3
17:00 TRX – Dana Prča Černá
18:00 TRX – Zuzka Straková

 

Sál č. 4
17:00 Jemná jóga – Bára Pagáčová
18:00 Břišní pekáč – Hanka Kynychová
19:00 Jumping – Zuzka Straková

 

Pátek

 

Sál č. 1
17:00 Postava snů – Hanka Kynychová
18:00 Body Forming – Zuzka Högerová

 

Sál č. 2
16:00 H.E.A.T. Program - Tereza Panošová
17:00 H.E.A.T. Program - Tereza Panošová
18:00 H.E.A.T. Program – Jana Nohavicová

 

Sál č. 4
17:00 Nakládačky – Dana Prča Černá

 

Sobota

 

Sál č. 1
09:00 Břišní pekáč – Hanka Kynychová

 

Sál č. 2
09:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
10:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
11:00 H.E.A.T. Program - Jana Nohavicová

 

Neděle  

 

Sál č. 1
09:00 Břišní pekáč – Hanka Kynychová
10:00 Břišní pekáč – Hanka Kynychová (lekce pouze do 10. 5. 2020)
18:00 Postava snů – Zuzka Högerová (od 17. 5. 2020 Lucie Stork)

 

Sál č. 2
09:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
10:00 H.E.A.T. Program – Božena Hlaváčová
17:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová
18:00 H.E.A.T. Program – Tereza Panošová

 

Sál č. 4
18:00 Kruhový trénink – Dana Prča Černá
19:00 Kickbox pro všechny  – Dana Prča Černá

Děkujeme, že dodržujete všechna hygienická opatření (dezinfekce rukou před a po lekci, dezinfekce náčiní, rozestupy 2 m....apod.). 

 

Těšíme se na vaši návštěvu! 

 

Hanka Kynychová a tým lektorů 

Otevírací doba:
Po - Pá:   6.00 - 22.00 hod
So:   8.00 - 13.00 hod
Ne:   9.00 - 13.00 hod
  16.30 - 21.00 hod


Telefony:
+420 723 80 70 40

E-mail:
fitness@kynychova.cz

Facebook
zdarma wifi připojení
ve fitness klubu
zdarma wifi připojení ve fitness klubu

QR kód našeho fitness clubu
Tyčinky FIT
Sportovni kolekce HK
Cristaline
Mora
Goddes
Sodexo
Benefit
Stanislav Mádl - Váš vinař
cep
fitweb.cz/dieta
Facebook Youtube