rozvrh

 

ROZVRH LEKCÍ PLATNÝ OD 2. 1. 2020

 

UPOZORNĚNÍ!
Na lekce TRX, H.E.A.T. Program a Jumping doporučujeme rezervace v on-line rezervačním systému  ZDE  nebo telefonicky na recepci (rezervace formou SMS, e-mailem nebo prostřednictvím Facebooku nepřijímáme!!!), protože počet trampolínek, závěsných zařízení TRX a mechanických pásů Maxxrunner je omezený. 

REZERVAČNÍ SYSTÉM NA LEKCE TRX, H.E.A.T. Programu a Jumpingu: 

1) Každý klient (i držitel karty Multisport) musí vlastnit klientskou kartu Fitka Hanky Kynychové (oproti záloze 200 Kč vám bude vystavena na recepci fitka).
2) Na klientské kartě musí být vložený depozitní vklad v min. výši 150 Kč (tj. cena lekce TRX či H.E.A.T. Programu). Pokud si chce klient vytvořit více rezervací, je nutné mít vložen takový depozitní vklad, který pokryje všechny zarezervované lekce (tzn. pokud chce mít klient 4 rezervované lekce, musí mít depozitní vklad ve výši 4x 150 Kč). Platí i pro držitele karet Multisport!
3) Nebude-li mít klient na kartě dobitý depozitní vklad, nebude mu umožněno lekci rezervovat.
4) Rezervované lekce je nutné rušit min. 4 hodiny před začátkem lekce.
5) Pokud klient z jakékokoliv důvodu svoji lekci nezruší v liminut (tj. 4 hodiny před začátkem lekce), bude mu z účtu (depozitvního vkladu) automaticky odečtena částka 150 Kč za nezrušenou rezervaci lekce TRX, Jumpingu či H.E.A.T. Programu.
6) Rezervace lekcí můžete i nadále provádět telefonicky, ale i zde platí, že je nutné mít na klientském účtu min. částku 150 Kč.
7) Výjimkou jsou pouze noví klienti, kteří si mohou první rezervaci provést telefonicky či osobně na recepci fitka bez nutnosti vložení depozitního vkladu. Zde upozorňujeme, že náš systém je opravdu nastaven tak, aby se taková rezervace u jednoho klienta nemohla opakovat vícekrát. 


Na lekci můžete dorazit i bez objednání, ale může se stát, že se na svoji lekci nedostanete z důvodu plné kapacity, a nebo se lekce nebude konat, proto doporučujeme - objednávejte se! 
Dále bychom vám rádi připomněli, že vložený depozitní vklad můžete využívat nejen na úhradu služeb, ale také na pořízení jakékoliv zboží a či potravin u nás na recepci. 

 

Každý klient má v době návštěvy fitka za účelem cvičení VSTUP DO INFRA SAUNY ZDARMA!!!

zvolte sál: sál 1   |   sál 2   |   sál 3   |   sál 4   |   posilovna   |   všechny sály


pondělí
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
07:00 - 07:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 1
09:00 - 09:55 Kruhový trénink Monika Tillová sál 1
10:00 - 10:55 Zdravotní cvičení pro seniory Lída Míčová sál 3
12:00 - 12:55 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
12:00 - 12:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
16:00 - 16:50 H.E.A.T. program Kateřina Nygrýnová sál 2
17:00 - 17:55 Postava snů Vlasta Pavlasová sál 1
17:00 - 17:55 Břišní pekáč Classic Hanka Kynychová sál 4
17:00 - 17:50 TRXkruhový trénink Daniel Červenka sál 3
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
18:00 - 18:55 STEP BODY Hanka Kynychová sál 1
18:00 - 18:50 Nakládačky Dana Prča Černá sál 4
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
19:00 - 19:55 Jumping Zuzana Straková sál 4
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
20:00 - 20:50 !OD LEDNA 2020! H.E.A.T. program Karolína Fojtů sál 2

úterý
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Kateřina Nygrýnová sál 2
07:00 - 07:55 Kruhový trénink Dana Prča Černá sál 1
09:00 - 09:55 Tabata Daniel Červenka sál 1
12:00 - 12:50 H.E.A.T. program Kateřina Nygrýnová sál 2
12:00 - 12:55 Pružné tělo Hanka Kynychová sál 4
12:00 - 12:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 1
12:00 - 12:55 TRX Monika Tillová sál 3
16:00 - 16:00 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
17:00 - 17:55 Jemná jóga Lubica Semanská sál 4
17:00 - 17:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
17:00 - 17:55 TRXkruhový trénink Monika Tillová sál 3
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
18:00 - 18:55 Body Forming Ivana Moosová sál 4
18:00 - 18:55 Jemná jóga Lubica Semanská sál 4
18:00 - 18:55 TRX Dana Prča Černá sál 3
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
19:00 - 19:55 Piloxing Kateřina Štaudová sál 1
19:00 - 20:00 Jumping Kristýna Končitíková sál 4

středa
07:00 - 07:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 4
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Karolína Fojtů sál 2
09:00 - 09:55 Tabata fitness Daniel Červenka posilovna
10:00 - 10:55 Zdravotní cvičení pro seniory Lída Míčová sál 3
12:00 - 12:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
17:00 - 17:55 !!NOVĚ!! Jumping Zuzana Straková sál 4
17:00 - 17:55 Kruhový trénink Daniel Červenka sál 3
17:00 - 17:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Kateřina Nygrýnová sál 2
18:00 - 18:50 TRX Zuzana Straková sál 3
18:00 - 18:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Kateřina Štaudová sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
19:00 - 19:55 Jumping Zuzana Straková sál 4
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
20:00 - 20:50 !OD LEDNA 2020! H.E.A.T. program Božena Bobina Hlaváčová sál 2

čtvrtek
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Kateřina Nygrýnová sál 2
07:00 - 07:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 1
09:00 - 09:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:55 Nakládačky Daniel Červenka sál 4
12:00 - 12:55 TRXkruhový trénink Monika Tillová sál 3
12:00 - 12:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
12:00 - 12:55 Bodystyling Irena Kordić sál 1
16:00 - 16:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
17:00 - 17:55 Jemná jóga Lubica Semanská sál 4
17:00 - 17:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 TRX Dana Prča Černá sál 3
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
18:00 - 18:55 Pružné tělo Hanka Kynychová sál 4
18:00 - 18:55 Kondiční cyklický trénink Dana Prča Černá sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
18:00 - 18:50 TRX Adam Šerpán sál 3
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Renata Levá sál 2
19:00 - 19:55 Jumping Zuzana Straková sál 4

pátek
07:00 - 07:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
07:00 - 07:55 Kruhový trénink Lukáš Bodeček sál 1
09:00 - 09:50 H.E.A.T. programs posilováním Jana Nohavicová sál 2
09:00 - 09:55 Fitness trénink Lukáš Bodeček posilovna
12:00 - 12:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:55 Posilování problémových partií Lukáš Bodeček sál 3
17:00 - 17:55 Nakládačky Dana Prča Černá sál 4
17:00 - 17:55 Pilates Hana Dašková sál 3
17:00 - 17:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Jana Nohavicová sál 2
18:00 - 18:55 Body Forming Zuzana Högerová sál 1

sobota
09:30 - 10:20 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
09:30 - 10:25 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1

neděle
09:00 - 09:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
10:00 - 10:50 H.E.A.T. program Božena Bobina Hlaváčová sál 2
10:00 - 10:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
18:00 - 18:55 Kruhový trénink Dana Prča Černá sál 4
18:00 - 18:55 Postava snů Lucie Stork sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Tereza Panošová sál 2
19:00 - 19:55 !OD LEDNA2020! Kickbox pro všechny Dana Prča Černá a Jahir Bafti sál 4

Otevírací doba:
Po - Pá:   6.00 - 22.00 hod
So:   8.00 - 13.00 hod
Ne:   9.00 - 13.00 hod
16.30 - 21.00 hod


Telefony:
+420 723 80 70 40

E-mail:
fitness@kynychova.cz

Facebook
zdarma wifi připojení
ve fitness klubu
zdarma wifi připojení ve fitness klubu

QR kód našeho fitness clubu
Tyčinky FIT
Sportovni kolekce HK
Cristaline
Mora
Goddes
Sodexo
Benefit
Stanislav Mádl - Váš vinař
cep
fitweb.cz/dieta
Facebook Youtube