Fitness club Hanky KynychovéOn-line dobíjení depozitních vkladů
On-line dobíjení depozitních vkladů Milí klienti,
nyní je dobjíjení vašeho depozitního vkladu na váš účet na čipové kartě jednodušš, než kdy dříve! Nově si můžete svůj kredit dobíjet přes platební bránu GoPay! 

Navýšení vašeho depozitu je opravdu jednoduché! On-line systém FITKA Hanky Kynychové slouží nyní nejen k rezervací lekcí, ale nově také k dobíjení depozitních vkladů. Přístup do on-line systému má automaticky každý klient, který je držitelem čipové karty. Čipovou kartu spolu s přihlašovacími údaji získáte na recepci FITKA po složení vratné zálohy 200 Kč. Jste- li držitelem čipové karty a přihlašovací údaje jste ztratili či zapomněli, neváhejte kontaktovat personál recepce.

 

Postup dobíjení depozitních vkladů
Stačí se přihlásit do on-line systému, kde můžete zjistit svůj zůstatek na účtu, najdete si rubriku Můj účet, kde najdete záložku Navýšit zůstatek. Tam si můžete libovolnou částku nechat poslat na váš účet, ihned po provedení transakce se peníze připíší.

 

Díky této novince tak můžete pohodlně rezervovat lekce z pohodlí vašeho domova, i když jste již vyčerpali svůj kredit. Jednoduše dobijete dpozitní vklad v min. výši vašich plánovaných rezervací nebo vyšší! 

 

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat personál recepce. 

 

Těšíme se na setkání s vámi v našem FITKU!

 

Tým Hanky Kynychové

 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV